25 sierpnia 2024

Lista rzeczy niezbędnych dla dzieci 4-letnich
rok szkolny 2024/2025

• Papier xero 1 ryza
  • Piórnik z wyposażeniem (gumka, temperówka, ołówek x1, kredki BAMBINO grube drewniane, klej x1)
  • Chusteczki higieniczne wyciągane z pudełka 4 szt.
  • Chusteczki nawilżane 2 szt.
  • Ubranie na zmianę w razie zamoczenia (koszulka, spodnie, bielizna) – w worku lub niewielkim plecaku podpisane i zawieszone w szatni.

Wszystkie rzeczy z wyprawki prosimy przynieść 2 września PODPISANE (naklejka z imieniem i nazwiskiem dziecka w widocznym miejscu).
Pozostałe materiały plastyczne niezbędne do zajęć dla dzieci zostaną zakupione z funduszu grupowego.
Książki dla dzieci będą do odbioru w oddziale przedszkolnym po okazaniu potwierdzenia wpłaty za pakiet na konto wydawnictwa. Numer konta otrzymacie Państwo na pierwszym zebraniu we wrześniu.

Lista rzeczy niezbędnych dla dzieci 5-letnich
roku szkolny 2024/2025

• Flamastry zwykłe, cienkie 1 opakowanie
  • Chusteczki higieniczne wyciągane z pudełka 4 szt.
  • Chusteczki nawilżane 2 szt.

Lista rzeczy niezbędnych dla dzieci 6-letnich
rok szkolny 2024/2025

• Papier xero 1 ryza
  • Piórnik z wyposażeniem (gumka, temperówka, ołówek x2, kredki BAMBINO grube drewniane, klej x1, nożyczki z zaokrąglonym czubkiem)
  • Flamastry zwykłe, cienkie 1 opakowanie
  • Chusteczki higieniczne wyciągane z pudełka 3 szt.
  • Chusteczki nawilżane 1 szt.
  • Ubranie na zmianę w razie zamoczenia (koszulka, spodnie) – w worku lub niewielkim plecaku podpisane i zawieszone w szatni.