27 maja 2022

Jubileusz szkoły

Obchody 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 285 im. Jana Marcina Szancera przeszły już do historii i na długo zostaną w naszej pamięci.

W piątek, 27 maja pani dyrektor Beata Perkowska przywitała przybyłych gości. W krótkim przemówieniu zwróciła uwagę na wspaniałą tradycję szkoły i podkreśliła rangę jubileuszu.
Z uwagą  wysłuchaliśmy słów pani Joanny Mroczek - Wiceprzewodniczącej Rady Dzielnicy Targówek, pani Małgorzaty Kwiatkowskiej – Burmistrz Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy oraz pani Katarzyny Perkowskiej – Przewodniczącej Rady Rodziców. Otrzymaliśmy wiele dobrych życzeń i jak na urodziny przystało, prezenty, za które serdecznie dziękujemy.

Kolejnym punktem uroczystości były występy artystyczne laureatów konkursu „SZANCEROWSKI TEATR CUDÓW – talent show” m.in. Aleksandry Dzierzęcka – talent wokal, Zuzanny Stworzyjanek – talent recytatorski, Frideriki Zwierzyńskiej – talent muzyczny oraz Leny Borkowskiej – talent taneczny.

Przygotowaniom do jubileuszu towarzyszyła radość, pozytywne emocje i troska o to, by było to wyjątkowe wydarzenie. Mamy nadzieję, że ożyły wspomnienia, które otworzą drogę do starych – nowych przyjaźni. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym szczególnym dniu towarzyszyli nam w murach „Szancerówki” lub połączyli się z nami zdalnie.