19 lipca 2023

Wyprawka dla ucznia klasy I na rok szkolny 2023/2024

• Zeszyt 16 kartkowy w trzy linie (kolorowe) – 3 szt. (podpisane na okładce imieniem i nazwiskiem: edukacja polonistyczna, język angielski).
  • Zeszyt 16 kartkowy w kratkę – 3 szt. (podpisane na okładce imieniem i nazwiskiem: edukacja matematyczna, zeszyt do korespondencji).
  • Piórnik z przyborami szkolnymi ( 3 ołówki - wskazane trójkątne), linijka, kleje w sztyfcie (2-3 szt.), gumka, temperówka z pojemnikiem, nożyczki, kredki ołówkowe (12 kolorów).
  • Teczka tekturowa z rączką a w niej:  blok rysunkowy  z białymi kartkami A4, blok techniczny z białymi kartkami A4, blok rysunkowy z kolorowymi kartkami A4, blok techniczny z kolorowymi kartkami A4, papier kolorowy (wycinanka), plastelina (12 kolorów), farby plakatowe (12 kolorów), kredki świecowe, flamastry, 2 pędzelki (gruby i cienki), pastele, patyczki do liczenia.
  • Blok techniczny A3 z białymi kartkami, blok techniczny A3 z kolorowymi kartkami, kubeczek do wody, podkładka do malowania na stół, teczka A4 na gumkę, krepina.
  • Obuwie na zmianę na jasnej podeszwie (podpisane), worek na obuwie (podpisany).
  • Strój gimnastyczny w worku (podpisany): biała koszulka, czarne lub granatowe spodenki.
  • Śniadaniówka i bidon na picie.
  • Ryza papieru xero, chusteczki higieniczne suche wyciągane, chusteczki higieniczne wyciągane mokre.

Wszystkie przybory szkolne proszę podpisać!