07 maja 2024

Dzień Patrona "Szkoła pełna talentów"

Dnia 7 maja nasza placówka obchodziła Dzień Patrona Szkoły pt. „Szkoła pełna talentów”.
To wyjątkowy dzień, w którym uczniowie mogą zaprezentować swój dorobek, pochwalić się osiągnięciami, pokazać to, czym się zajmowali na lekcjach i zajęciach pozalekcyjnych.
Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Ewa Sobko witając zgromadzonych gości – p. Dorotę Kozielską zastępcę Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, nauczycieli, uczniów, laureatów konkursów wraz z opiekunami.

Na początek wystąpili laureaci szkolnego Przeglądu Talentów, którzy zachwycili publiczność swoim tańcem, śpiewem, pokazem akrobatycznym, pokazem rękodzieła oraz występem wokalnym przygotowanym przez świetlicę oraz p. Tomasza Strąka.

Kolejnym punktem programu było podsumowanie konkursów, których nasza szkoła jest organizatorem. Nagrody odbierali laureaci Warszawskiego Konkursu Czytelniczego „Magia lektur”, Warszawskiego Konkursu Plastycznego „Zaczarowane ogrody Jana Marcina Szancera” oraz Warszawskiego Konkursu Tanecznego „Piruet”.

Całą imprezę poprowadziła pani Jowita Januchta - Michalska.