07 kwietnia 2023

Wszechnica Edukacyjna Targówek 17 kwietnia godz. 18.00 - zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na wykład on-line Wszechnicy Edukacyjnej Targówek

nt„Depresja dzieci i młodzieży”  17 kwietnia br. o godz. 18:00.

Wykład poprowadzi Tomasz Srebnicki – doktor nauk medycznych, psycholog, specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, wykładowca i superwizor w Szkole Psychoterapii Grupy CBT. Jest autorem i współautorem licznych publikacji z zakresu psychologii, psychoterapii i psychiatrii dzieci i młodzieży. Jest autorem książki "Niezwykły rodzic", napisanej wspólnie z Beatą Pawłowicz. Prowadzi warsztaty i seminaria w szkołach ukierunkowane na opracowywanie programów naprawczych z zakresie zachowań trudnych.

„Objawy depresji w okresie dzieciństwa i młodości są często niecharakterystyczne i mylone z trudnymi zachowaniami lub buntem okresu dojrzewania. Ze względu na duże ryzyko zachowań samobójczych oraz wpływ tego zaburzenia na funkcjonowanie dziecka bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na czynniki chroniące przed rozwojem depresji, wczesne sygnały jak  i możliwe oddziaływania w procesie niesienia pomocy”.

dr n. med. Tomasz Srebnicki

Zgłoszenie na wykład poprzez formularz Forms:

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 14 KWIETNIA