23 czerwca 2023

Zachęcamy do głosowania na projekt naszej szkoły

Do 30 czerwca 2023 r.  trwa głosowanie dotyczące Budżetu Obywatelskiego.
Zachęcamy wszystkich Rodziców, Nauczycieli, Uczniów oraz sympatyków Szkoły Podstawowej nr 285 im. Jana Marcina Szancera do oddania głosu na zgłoszony przez nas projekt.

"Edukacyjny plac zabaw" (1726) dzielnica Targówek.
Projekt dzielnicowy nr 26

Celem projektu jest budowa edukacyjnego placu zabaw integrującego dzieci, młodzież i okolicznych mieszkańców. Plac będzie posiadał wydzieloną strefę gdzie znajdować się będą: panel muzyczny, eko memory i bębny. Przedsięwzięcie doprowadzi do poprawy atrakcyjności terenu. Projekt będzie rozszerzeniem ogólnodostępnego boiska. Plac wpłynie pozytywnie na rozwój i umiejętności społecznych i komunikacyjnych oraz będzie dostępny dla każdego.

Wystarczy wejść na stronę Budżet obywatelski w Warszawie wybrać dzielnice Targówek, a następnie wpisać numer 26 i wybrać "Edukacyjny plac zabaw".

Głosowanie zajmie tylko chwilę, a z efektów możemy cieszyć się latami. Głosować można również w imieniu dzieci.

Bardzo dziękuję za każdy głos.

Ewa Sobko