11 października 2024

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, uczniowie klasy 2a oraz 8a przygotowali wyjątkowe przedstawienie, które odbyło się podczas szkolnego apelu. Widzowie mieli okazję zobaczyć zabawną scenkę z lekcji historii, która wywołała uśmiechy na twarzach wszystkich obecnych. Występ był przeplatany pięknymi wykonaniami chóru złożonego z uczniów klasy 2a, co dodało uroku całemu wydarzeniu.

Po zakończeniu przedstawienia, delegacja z grona aktorów złożyła serdeczne życzenia pani Dyrektor oraz Wicedyrektor, wręczając im kwiaty w dowód wdzięczności za ich codzienny trud i zaangażowanie w edukację. Był to niezapomniany dzień pełen radości i wzruszeń, który na długo pozostanie w pamięci całej społeczności szkolnej.