12 marca 2024

Mazowiecki Teatr Muzyczny w naszej szkole

10 marca artyści Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury zaprezentowali w naszej szkole widowisko jubileuszowo - urodzinowe "Dla Ciebie śpiewałem...".

To piękne, pełne humoru i jakże wzruszające przedstawienie zabrało nas w niezapomnianą, magiczną podróż ukrytą w muzyce.

Wydarzenie wpisuje się w obchody 25 - lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego, a partnerem wydarzenia było Centrum Kultury "Scena Zacisze".

Swoją obecnością zaszczycili nas wyjątkowi goście: Pani Joanna Mroczek - I Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy Targówek, Pan Jędrzej Kunowski - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz Pan Jacek Duczman - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

W magiczny świat Jana Kiepury zabrała nas Dyrektor Mazowieckiego Teatru Pani Iwona Wujastyk oraz Dyrektor Centrum Kultury "Scena Zacisze"- Pani Natalia Wielgosz - Sawicka.