12 września 2022

Szkolne Koło Wolontariatu ogłasza nabór!

Zapraszam wszystkich, którzy mają pozytywną energię i chcą nią zarazić innych, do członkostwa w Szkolnym Kole Wolontariatu!

Wolontariat to doskonała okazja do zrobienia czegoś dobrego dla innych, rozwoju osobistego oraz poznania ciekawych osób i współpracy z nimi.

Zapisy osób zainteresowanych (uczniowie klas 5-8) odbywają się do końca września u nauczyciela WF Ewy Łażewskiej.

Serdecznie zapraszam
opiekun wolontariusz SP 285 Ewa Łażewska

DRODZY UCZNIOWIE!

Jeśli lubicie pomagać, nie jesteście obojętni na los innych, potrzebujących a przy tym potraficie: współpracować z innymi, wykazać się empatią, być kreatywnym, odpowiedzialnym, zarażać innych optymizmem… to nadajecie się na WOLONTARIUSZA!

Wolontariat to doskonała okazja do zrobienia czegoś dobrego dla innych ale przyczynia się on również do rozwoju osobistego.

Działalność w wolontariacie, to najlepiej zainwestowany czas! Zapisy ruszyły!

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
Ewa Łażewska nauczyciel WF