27 maja 2024

“Klasa pod chmurką” - Nowa przestrzeń edukacyjna

Z radością informujemy, że nasza szkoła wzbogaciła się o wyjątkowe miejsce do nauki i relaksu - “Klasa pod chmurką”. To nowa przestrzeń otwarta, stworzona z myślą o uczniach, którzy pragną połączyć naukę z bliskością natury.

Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, nauczycieli oraz administracji, udało się stworzyć miejsce, gdzie tradycyjne lekcje zamieniają się w inspirujące spotkania na świeżym powietrzu. W otoczeniu zieleni i kwiatów, posadzonych przez uczniów, każdy znajdzie coś dla siebie.

Rabatki kwiatowe, które rozkwitną wraz z wiedzą naszych uczniów, są symbolem ciągłego rozwoju i piękna edukacji. “Klasa pod chmurką” to nie tylko przestrzeń do nauki, ale także miejsce, gdzie można odpocząć i nabrać energii między zajęciami.

Zapraszamy wszystkich uczniów do korzystania z tej wyjątkowej klasy, która już teraz jest dostępna i czeka, by wspierać Was w codziennej nauce i odkrywaniu świata wokół nas.