16 października 2024

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

16 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Wydarzenie to było wyjątkowe, ponieważ swoją obecnością zaszczycili nas p. Dorota Kozielska - I Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz p. Jacek Duczman - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

Podczas ceremonii, uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, zobowiązując się do sumiennego wypełniania obowiązków szkolnych oraz godnego reprezentowania szkoły. Po ślubowaniu, każdy z uczniów otrzymał legitymację szkolną oraz książkę, które wręczyli przedstawiciele władz Dzielnicy Targówek.

Uroczystość zakończyła się gratulacjami dla wszystkich pierwszoklasistów, którzy od tego dnia oficjalnie stali się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie.