13 czerwca 2023

Rozstrzygnięcie konkursów warszawskich

13 czerwca 2023r odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia warszawskich konkursów organizowanych przez naszą szkołę: Warszawskiego Konkursu Czytelniczego „Magia Lektur”, Warszawskiego Konkursu Plastycznego „Zaczarowane Ogrody J. M. Szancera” i Warszawskiego Konkursu Tańca „Piruet”.

Pani wicedyrektor Danuta Kochanowska przywitała przybyłych gości. W krótkim przemówieniu pogratulowała wszystkim laureatom. Przywołując słowa H. Balzaca „Nie istnieje wielki talent bez wielkiej siły woli”, podkreśliła jak ważna jest praca, energia i pasja, które włożyli w przygotowania do konkursów. Podziękowała też opiekunom za ich zaangażowanie i serce.

Zgromadzeni goście z uwagą wysłuchali też słów pani Joanny Mroczek - Wiceprzewodniczącej Rady Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy oraz pani Anety Wyczółkowskiej Przewodniczącej Komisji Edukacji i Wychowania Rady Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy.

Laureaci odebrali dyplomy, puchary i nagrody oraz gorące brawa od widowni. Uroczystość uświetnili swymi występami nagrodzeni tancerze.