04 kwietnia 2022

Zabawa ma sens. Jak rozwijać zmysły u dzieci? - nowa publikacja WCIES

Oddajemy w Państwa ręce pozycję szczególną. Jest to opatrzona specjalistycznym komentarzem publikacja metodyczna zawierająca efekty pracy uczestniczek dwóch edycji kursu Dotknij, poczuj, zobacz, usłysz, czyli jak łączyć rozwój wielozmysłowy z edukacją medialną, którego pomysłodawczynią była nasza koleżanka Paulina Wawer.

W słowie od wydawcy możecie Państwo przeczytać: Ewa Paulina Wawer odeszła nagle, we wrześniu 2019 roku. Pozostawiła puste biurko, rozpoczęte projekty, notatki, publikacje, programy... Uznaliśmy, że hołdem i podziękowaniem dla Pauliny będzie kontynuacja jej działań, a także ich upowszechnianie. Tego zadania podjęły się Ewa Borgosz i Elżbieta Konopacka, które są redaktorkami merytorycznymi tej publikacji.

Serdecznie zachęcamy Państwa do lektury i czerpania inspiracji z doświadczeń warszawskich nauczycielek!