08 maja 2024

Rocznica zakończenia II Wojny Światowej

Uroczyste obchody z okazji Narodowego Dnia Zwycięstwa zostały zorganizowane przez Urząd Dzielnicy Targówek. W uroczystościach wzięli udział samorządowcy oraz zaproszeni goście.

Uroczystości przy pomniku znajdującym się przed siedzibą Urzędu Dzielnicy otworzyli – Krzysztof Miszewski - Burmistrz Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz Michał Jamiński Przewodniczący Rady Dzielnicy Targówek, którzy powitali zgromadzonych gości. Podczas wystąpień głos zabrał płk. Czesław Lewandowski, który przedstawił zgromadzonym rzeczywistość powojennej Polski oraz przybliżył obraz pierwszych dni po zakończeniu wojny. Następnie licznie przybyłe delegacje złożyły wieńce i wiązanki kwiatów.

Delegacja szkoły ze sztandarem i pod opieką p. Mariusza Cichonia godnie reprezentowała naszą placówkę.