09 lutego 2023

Bal karnawałowy

Zabawa to aktywność znana i ceniona przez społeczność. Jak mawiał znany niemiecki poeta i dramatopisarz Friedrich Schiller: „Człowiek nie jest w pełni człowiekiem, jeśli się nie bawi”.

Rozrywka jest czymś istotnym, zwłaszcza wśród dzieci, dlatego 9 lutego od godziny 9.00 uczniowie wszystkich klas, podzieleni na tury, brali udział w balu karnawałowym. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji dla klas młodszych. Do najważniejszych należały oczywiście tańce, konkursy drużynowe, wszystko to na tle kolorowych strojów. Dzieci miały wiele radości zwłaszcza, że grająca muzyka to były prawdziwe hity. Bardzo ważnym punktem tej imprezy były balony, które wywołały uśmiech na twarzach uczestników. Dzięki zabawom rytmiczno-ruchowym uczniowie ćwiczyli swoją sprawność oraz poczucie rytmu.

Starsze klasy rozpoczęły karnawałową zabawę o godz. 15.00. Pod osłoną wieczoru, przy znanych dyskotekowych przebojach wspólnie się integrowali.

Mamy nadzieję, że wszyscy będą dobrze wspominać ten roztańczony dzień.

Następny bal już za rok!