07 lipca 2022

Bezpłatne zajęcia wakacyjne w języku ukraińskim

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej zaprasza na bezpłatne zajęcia wakacyjne w języku ukraińskim.

Będziecie mogli spędzić aktywnie wakacje ucząc się i bawiąc w gronie rówieśników.

Poznacie tajniki matematyki, podstawy programowania i elektroniki, zobaczycie fizyczne i chemiczne eksperymenty oraz będziecie się dobrze bawić rozwiązując łamigłówki i gry logiczne.

• zajęcia dla dzieci i młodzieży (od lat 12)
  • Spotkania przez całe wakacje w soboty godz. 9:30-14:00 oraz w niektóre inne dni tygodnia w godz. 16:00-20:00 w gmachu Wydziału MINI PW ul. Koszykowa 75

Факультет Mатематики та Iнформатики Варшавського політехнічного університету пропонує безкоштовні літні заняття українською мовою.

Ви зможете активниo провести канікули навчаючись івесело проводячи час з однолітками.

Пізнаєте таємниці математики, основи програмування та електроніки, побачите фізичні й хімічні експерименти, а також будете добре бавитися розв'язуючи головоломки та логічні ігри.

• Заняття для дітей та молоді (від 12 років)
  • Зустрічі впродовж канікул щосуботи о годинах 9:30-14:00, а також у деякі інші дні неділі о годинах 16:00-20:00 в корпусі факультету MINI PW вул. Koszykowa 75

Szczegóły i zapisy na stronie | Деталі та записи на сайти:

*źródło informacji: strona internetowa Biura Edukacji