Szanowni Państwo,

dziękujemy za wybór naszej firmy cateringowej i rozpoczęcie współpracy. Nasze usługi są zaprojektowane tak, aby dostarczać zdrowe i świeże posiłki dla uczniów. Nasze posiłki są pełne składników odżywczych i energii, które dzieci potrzebują do wzrostu i nauki. Do przygotowania naszych posiłków używamy tylko naturalnych, wysokiej jakości produktów, a także oferujemy posiłki dietetyczne, takie jak bezmleczne, bezglutenowe i wegetariańskie.

Firma Bluebar catering wraz z dyrekcją placówki podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i wszelkich usług z tym związanych. W związku z tym chcemy przekazać Państwu istotne informacje organizacyjne

• PROJEKT DLA PRZEDSZKOLA
    - Całodzienne wyżywienie
     ( śniadanie + przekąska + zupa + II danie + podwieczorek ) – 17,00 zł

• KLASY 1- 3
    - Zestaw obiadowy ( zupa + II danie ) – 14,00 zł

-Deser – 3,00 zł

- Zupa 3,00 zł

- II danie 12,50 zł

• KLASY 4- 8

- Zestaw obiadowy ( zupa + II danie ) – 15,00 zł

-Deser – 3,00 zł

- Zupa 3,00 zł

- II danie 13,50 zł

Posiłki zamawiamy obligatoryjnie na cały miesiąc, do wyboru są posiłki mięsne lub wegetariańskie

Do dnia 27-go każdego  miesiąca udostępniany jest jadłospis, rodzice otrzymują informację e-mailowo lub SMSem o możliwości zamawiania posiłków na następny miesiąc.

Rodzic powinien odwoływać posiłki w aplikacji podczas nieobecności dziecka do godz. 7:00 danego dnia.

Każdy uczeń, który będzie zgłoszony w aplikacji otrzyma od nas kartę elektroniczną.

Karty będą rozdane do końca września.

Uczeń ma obowiązek posiadać kartę przy każdorazowym wydawaniu posiłków, ponieważ jest ona niezbędna do weryfikacji złożonego zamówienia. Pierwsza karta wydana będzie na koszt naszej firmy, zagubienie karty wymaga wyrobienia duplikatu karty, koszt wynosi 10,00 zł – opłata pobrana z konta rodzica w aplikacji.

W załącznikach poniżej znajdują się pliki do logowania w systemie.