27 grudnia 2023

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczek z akcji Szlachetnej Paczki

Pani Olga była zdumiona rozmiarami otrzymanej pomocy i podczas całej wizyty wydawała się nie dowierzać, że to się dzieje naprawdę. Ciągle powtarzała, jak bardzo otrzymane rzeczy ułatwią im przetrwać trudny czas, jaki przeżywają. Również Dima wydawał się być oszołomiony sytuacją. Oboje z wielką radością rozpakowywali otrzymane paczki i z każdą kolejną byli bardziej wzruszeni okazaną im pomocą. Dima był zachwycony i podskoczył z radości widząc wymarzone klocki, a artykuły szkolne już kolejnego dnia planował zabrać do szkoły. Pani Olga nie mogła znaleźć słów wdzięczności rozpakowując komputer i drukarkę. Będą stanowiły ogromną pomoc dla niej i dla syna. To spełnienie ich wielkiego marzenia. W kilka chwil cały pokój rodziny zniknął pod kolorowymi opakowaniami i niezmierzoną ilością przekazanej przez Państwa pomocy.  Przy pożegnaniu popłynęły łzy. Rodzina była niezwykle wdzięczna za otrzymane dary i przekazała swoim Darczyńcom najlepsze życzenia.

Słowo od Rodziny

Rodzina prosiła o przekazanie słów wdzięczności za okazaną pomoc i złożenie Darczyńcy serdecznych życzeń świąteczno-noworocznych.

Słowo od Wolontariusza

Szanowni Państwo, pięknie dziękuję za Państwa wspaniałą, partnerską współpracę i bezinteresowną pomoc rodzinie. Dziękuję za Państwa olbrzymie zaangażowanie w przygotowanie paczki z pomocą dla rodziny pani Olgi i jej syna, Dimy. Szczególnie chciałbym docenić to, że zakupy były starannie przemyślane pod kątem potrzeb rodziny. Duży zapas żywności, środki czystości - to idealnie pasuje do sytuacji obdarowanej przez Państwa rodziny. Spotkanie z rodziną i bycie świadkami ich radości i wdzięczności było dla nas wyjątkowym doświadczeniem i na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Życzę Państwu zdrowych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku.