Informacje dla rodziców

Informacja dotycząca zapisu uczniów do świetlicy Szkoły Podstawowej  nr 285 im. Jana Marcina Szancera na rok szkolny 2023/2024.

Dzieci przyjmowane są na podstawie „Kart zgłoszenia dziecka do świetlicy”, które będą dostępne do pobrania na stronie internetowej szkoły (http://www.sp285targowek.eduwarszawa.pl) w zakładce świetlica – informacje dla rodziców.

Karty zgłoszenia wypełniają rodzice/opiekunowie prawni dziecka. Karty można składać od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 17.30 do przygotowanej skrzynki odbiorczej „Świetlica - karty zapisu” na portierni przy wejściu do szkoły lub przesłać na adres mailowy sekretariatu: sekretariat.sp285@eduwarszawa.pl.

Na podstawie kart, powołana przez Dyrektora szkoły, Komisja ustala listę uczniów objętych stałą opieką świetlicy a następnie dokonuje podziału na grupy.

DOBROWOLNE WPŁATY NA FUNDUSZ ŚWIETLICOWY

Szanowni Rodzice,

serdecznie zachęcamy do dokonywania wpłat na świetlicę szkolną.

Wpłat można dokonywać na numer rachunku w banku Santander:

w dopiskiem w tytule: Świetlica - klasa, imię i nazwisko ucznia

Wszystkie wpłacone pieniądze przeznaczane są na potrzeby dzieci: artykuły papiernicze i plastyczne, gry i zabawki dydaktyczne, nagrody (konkursowe, na koniec roku szkolnego), wodę, sprzęt sportowy, Dzień Dziecka oraz inne atrakcje uzależnione od naszych możliwości finansowych.