ROK SZKOLNY 2023/2024

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy na dni adaptacyjne wszystkie dzieci trzyletnie zapisane do naszej placówki wraz z rodzicami.

Zajęcia odbędą się 30 i 31 sierpnia w godz. 10.00 – 11.00 w sali nr 2.

Prosimy o zabranie dla dzieci obuwia na zmianę oraz butelki z wodą. Wejście do budynku modułowego znajduje się od strony ulicy Chodeckiej.

Lista rzeczy niezbędnych dla dzieci 3-letnich zapisanych do oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2023/2024

2. Poduszeczka i mały kocyk do odpoczynku
  3. Teczka z gumką podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka
  4. Papier xero  1 ryza
  5. Papier xero kolorowy 1 ryza mała (100 kartek)
  6.  Grube kredki drewniane 12 kolorów (np. Bambino)
  7.  Nożyczki z zaokrąglonym czubkiem
  8.  Klej w sztyfcie   2 szt. (zwykłe białe, nie kolorowe, dobrej jakości)
  9.  Plastelina 12 kolorów BAMBINO
  10.  Chusteczki higieniczne wyciągane z pudełka  4 szt.
  11.  Chusteczki nawilżane   2 szt.
  12.  Ubranie na zmianę w razie zamoczenia (koszulka, spodnie) – w worku lub niewielkim plecaku podpisane i zawieszone w szatni, pieluchy (pampersy) jeżeli dziecko nadal korzysta.

Wszystkie rzeczy z wyprawki prosimy przynieść 1 września PODPISANE (naklejka z imieniem i nazwiskiem dziecka w widocznym miejscu)

Pozostałe materiały plastyczne niezbędne do zajęć dla dzieci zostaną zakupione z funduszu grupowego.

Numer konta  otrzymacie Państwo na pierwszym zebraniu we wrześniu.

Lista rzeczy niezbędnych dla dzieci 4-letnich zapisanych do oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2023/2024

2. Poduszeczka i mały kocyk do odpoczynku
  3. Teczka z gumką podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka
  4. Papier xero  1 ryza
  5.  Grube kredki drewniane 12 kolorów (np. Bambino)
  6.  Nożyczki z zaokrąglonym czubkiem
  7.  Klej w sztyfcie   2 szt. (zwykłe białe, nie kolorowe, dobrej jakości)
  8.  Plastelina 12 kolorów BAMBINO
  9.  Chusteczki higieniczne wyciągane z pudełka  4 szt.
  10.  Chusteczki nawilżane   2 szt.
  11.  Ubranie na zmianę w razie zamoczenia (koszulka, spodnie) – w worku lub niewielkim plecaku podpisane i zawieszone w szatni.

Książki dla dzieci będą do odbioru w oddziale przedszkolnym po okazaniu potwierdzenia wpłaty za pakiet na konto wydawnictwa. Numer konta otrzymacie Państwo na pierwszym zebraniu we wrześniu.

Lista rzeczy niezbędnych dla dzieci 6-letnich zapisanych do oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2023/2024

2. Teczka z gumką podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka
  3. Papier xero 1 ryza
  4. Piórnik z wyposażeniem (gumka, temperówka, ołówek x2, kredki BAMBINO, klej x1)
  5. Chusteczki higieniczne wyciągane z pudełka  2 szt.
  6. Chusteczki nawilżane   2 szt.
  7. Ubranie na zmianę w razie zamoczenia (koszulka, spodnie) – w worku lub niewielkim plecaku podpisane i zawieszone w szatni.

Książki dla dzieci będą do odbioru w oddziale przedszkolnym po okazaniu potwierdzenia wpłaty za pakiet na konto wydawnictwa. Numer konta  otrzymacie Państwo na pierwszym zebraniu we wrześniu.