09 czerwca 2022

III miejsce w turnieju o Puchar Dyrektora SP 277 - Sportowa Orzeszkowa

9 czerwca, przy okazji rozgrywania zmagań w Dwa Ognie Usportowione, dodatkowo został rozegrany turniej o Puchar Dyrektora SP 277 - Sportowa Orzeszkowa.

Do już wyżej wspomnianych dwóch ogni, w ramach rywalizacji uczniowie wzięli udział w sztafecie 6x150m oraz celności rzutów do kosza.

W zmaganiach brało 12 szkół podstawowych z całej dzielnicy Targówek w kategorii dzieci urodzonych w 2011 roku i młodszych.

Jeżeli chodzi o wyniki naszej szkoły - zajęliśmy II miejsce w sztafecie 6x150m, II miejsce w celności rzutów do kosza oraz II miejsce w dwa ognie (chłopcy) oraz 11 miejsce w dwa ognie (dziewczęta). Ostatecznie, te wyniki dały nam trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej w ramach rywalizacji o puchar!!

Do szkoły wróciliśmy zatem nie tylko ze srebrnymi medalami za dwa ognie, ale również z pucharem Dyrektora SP 277 za zajęcie III miejsca!

Reprezentacja SP 285

Ibrahim Nadia - 4D