lis

Konferencja "Czytanie kluczem do wiedzy i sukcesu dziecka"

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci 3-9 letnich oraz nauczycieli przedszkoli i nauczania wczesnoszkolnego

do udziału w XIII Konferencji "Czytanie kluczem do wiedzy i sukcesu dziecka",

która odbędzie się 30 listopada 2022 r. w godz. 17:30-19:00 (edycja online).

Organizatorem konferencji jest Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy i Przedszkole nr 106.

Coroczna konferencja organizowana w ramach Wszechnicy Edukacyjnej Targówek, jest cenną kampanią społeczno-edukacyjną upowszechniającą czytelnictwo i ponadczasowe wartości prezentowane w literaturze.

Zgłoszenie chęci udziału w konferencji poprzez link:

Link do konferencji zostanie przesłany do zainteresowanych po zamknięciu zapisów (ok. 29 listopada br.)

Agenda konferencji:

17:30 - 17:35 Otwarcie konferencji

- Jędrzej Kunowski Zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, Katarzyna Majdura Naczelnik Wydziału Edukacji i Wychowania dla Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy,

17:35 - 19:00 Część główna Konferencji

Temat główny konferencji / wystąpienie gościa specjalnego.

Temat główny: „Czytanie pełne wrażeń - jak pomóc dziecku w odkryciu atrakcyjnych dla niego książek?”

Gość specjalny: Małgorzata Swędrowska, nauczycielka, edukatorka, autorka książek dla dzieci i dorosłych, twórczyni koncepcji czytania wrażeniowego.

19:00 Zakończenie konferencji.