wrz

wrz

Wszechnica Edukacyjna Targówek

Serdecznie zapraszamy na wykład on-line Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt.

„Profilaktyka oraz wsparcie dzieci i młodzieży w kryzysie emocjonalnym”  12 września br. o godz. 18:00.

Wykład poprowadzi dr Krzysztof Martyniak socjolog i pedagog, doktor nauk społecznych w dziedzinie pedagogika.

Absolwent Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego i Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego oraz Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, podyplomowego Kursu dla wykładowców i działaczy – Praw i Wolności Człowieka.

Obecnie w Zespole Pedagogiki Młodzieży działającym przy Komitecie Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk, członek Zespołu Roboczego - Między partycypacją, a wykluczeniem.

Ekspert w projekcie „Wsparcie rówieśnicze. Młodzież w kryzysie emocjonalnym”, związanym z profilaktyką samobójstw wśród młodzieży.

Zgłoszenie na wykład poprzez formularz Forms: https://forms.office.com/r/tB2FQWW3bw

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 09.09.